Završen iznimno uspješan Zimski malonogometni turnir Gospić!

Proteklog vikenda završen je Zimski malonogometni turnir Gospić, iznimno uspješno i posjećeno događanje u kojemu je sudjelovalo ukupno 19 ekipa. U subotu je u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću pred punim tribinama odigrana finalna utakmica u kojoj  je ekipa Lucy’s boysa pobijedila MNK Tin Zadar i zasluženo osvojila naslov pobjednika zimskog malonogometnog turnira. Najbolji igrač turnira je Lucijan Tomac, a najbolji vratar Danijel Divković, obojica iz momčadi Lucy’s boysa.

Ispred Grada Gospića koji je i financijski podržao održavanje ovog turnira s 40.000,00  kuna, pehar i medalje pobjednicima uručio je gradonačelnik Karlo Starčević.

Posebno nam je drago da su Gospićani osim sportskog pokazali i veliko humanitarno srce prikupivši od prodaje ulaznica novčana sredstva za liječenje Josipa Kolačevića.

U svakom smislu ovaj turnir bio je jedno zaista veliko i lijepo sportsko događanje u našem gradu, stoga se nadamo da će postati i tradicionalno.

Fotografije: Josip Durdov, Lika Club